Voorouderspreekuur | 7-9-2024 | 10.30-12.30 | Bibliotheek Beuningen Schoolstraat 16 Beuningen |
Voorouderspreekuur | 7-9-2024 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Druten Van Heemstraweg 53 Druten |
Voorouderspreekuur | 7-9-2024 | 10.00-12.00 | Kampen Stadkazerne |
Voorouderspreekuur | 7-9-2024 | 10.00-12.00 | Dronten Flevomeer Bibliotheek |
Genealogisch cafe | 7-9-2024 | 13.30-16.30 | BuurtKamer “De Vijverhoek” Lage Vijver 2 – 2923TP Krimpen a/d IJssel |
Voorouderspreekuur | 11-9-2024 | 14.00-16.00 | Stadsarchief Delft, Gantel 21, 2635 DP Den Hoorn. |
Voorouderspreekuur | 13-9-2024 | 11.00-13.00 | Tjommies Music Bar, Lavendelstraat 13 – hoek Havik, Amersfoort |
Stamboomcafe | 13-9-2024 | 14.00-16.00 | RAR Tiel J.S de Jongplein 3 Tiel |
Voorouderspreekuur | 13-9-2024 | 14.00-16.00 | Westfries Archief, Blauwe Berg 5c, 1625 NT Hoorn |
Stamboomcafe | 14-9-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 14-9-2024 | 10.00-12.00 | Emmeloord Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 14-9-2024 | 11.00-13.00 | Zeewolde Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 14-9-2024 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur Haarlem | 21-9-2024 | 10.30-12.30 | Noord Hollands Archief Jansstraat 40 Haarlem |
Voorouderspreekuur | 21-9-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Malden Broeksingel 2 Malden |
Voorouderspreekuur | 21-9-2024 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 21-9-2024 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Stamboomcafe | 25-9-2024 | 10.00-12.00 | Gebouw de Pluk 1e etage Rijksstraatweg 64, 4191 SG Geldermalsen |
Voorouderspreekuur Hazerswoude | 28-9-2024 | 14.00-15.00 | Historisch Museum Hazerswoude, Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 28-9-2024 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 2-10-2024 | 10.30-12.30 | Utrechts Archief Alexander Numankade 199-201 Utrecht |
Voorouderspreekuur | 4-10-2024 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 10.00-12.00 | Kampen Stadkazerne |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 10.00-12.00 | Swifterbant Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 10.30-12.30 | Bbiliotheek in de sterrentuin van Diepeningenlaan 110 Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 11.00-15.00 | Almere Nieuwe Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Elst Europaplein 1 Elst |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 13.30-15.30 | De Kinkel Bemmel Van Ambestraat 1 Bemmel |
Voorouderspreekuur | 5-10-2024 | 11.00-15.00 | Lelystad Studiecentrum Museum Batavialand |
Voorouderspreekuur | 9-10-2024 | 14.00-16.00 | Stadsarchief Delft, Gantel 21, 2635 DP Den Hoorn. |
Voorouderspreekuur | 11-10-2024 | 11.00-13.00 | Tjommies Music Bar, Lavendelstraat 13 – hoek Havik, Amersfoort |
Stamboomcafe | 11-10-2024 | 14.00-16.00 | RAR Tiel J.S de Jongplein 3 Tiel |
Voorouderspreekuur | 12-10-2024 | 10.00-12.00 | Emmeloord Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 12-10-2024 | 11.00-13.00 | Zeewolde Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 12-10-2024 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 12-10-2024 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Stamboomcafe | 12-10-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Werkmiddag voor leden | 18-10-2024 | 13.30-16.30 | Westfries Archief, Blauwe Berg 5c, 1625 NT Hoorn |
Voorouderspreekuur Haarlem | 19-10-2024 | 10.30-12.30 | Noord Hollands Archief Jansstraat 40 Haarlem |
Voorouderspreekuur | 19-10-2024 | 11.30-13.30 | Rozetcentrum Arnhem Kortestraat 16 Arnhem |
Voorouderspreekuur | 19-10-2024 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Stamboomcafe | 23-10-2024 | 10.00-12.00 | Gebouw de Pluk 1e etage Rijksstraatweg 64, 4191 SG Geldermalsen |
Voorouderspreekuur Hazerswoude | 26-10-2024 | 14.00-15.00 | Historisch Museum Hazerswoude, Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 26-10-2024 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 1-11-2024 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 10.00-12.00 | Kampen Stadkazerne |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 10.00-12.00 | Dronten Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 10.30-12.30 | Bibliotheek Beuningen Schoolstraat 16 Beuningen |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Druten Van Heemstraweg 53 Druten |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 10.30-12.30 | Bbiliotheek in de sterrentuin van Diepeningenlaan 110 Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 11.00-15.00 | Almere Nieuwe Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 11.00-15.00 | Lelystad Studiecentrum Museum Batavialand |
Voorouderspreekuur | 2-11-2024 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Voorouderspreekuur | 6-11-2024 | 10.30-12.30 | Utrechts Archief Alexander Numankade 199-201 Utrecht |
Voorouderspreekuur | 8-11-2024 | 11.00-13.00 | Tjommies Music Bar, Lavendelstraat 13 – hoek Havik, Amersfoort |
Voorouderspreekuur | 8-11-2024 | 14.00-16.00 | Westfries Archief, Blauwe Berg 5c, 1625 NT Hoorn |
Stamboomcafe | 9-11-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 9-11-2024 | 10.00-12.00 | Emmeloord Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 9-11-2024 | 11.00-13.00 | Zeewolde Flevomeer Bibliotheek |
Afdeling Twente bestaat 40 jaar voorouderdag | 9-11-2024 | 10.30-15.30 | Parochiehuis Stefanshof, Grotestraat 207, 7622 GH Borne |
Voorouderspreekuur | 9-11-2024 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 13-11-2024 | 14.00-16.00 | Stadsarchief Delft, Gantel 21, 2635 DP Den Hoorn. |
Stamboomcafe | 15-11-2024 | 14.00-16.00 | RAR Tiel J.S de Jongplein 3 Tiel |
Voorouderspreekuur | 15-11-2024 | 10.00-12.00 | Bibliotheek Overasselt Willem Alexanderstraat 1 Overasselt |
Voorouderspreekuur Haarlem | 16-11-2024 | 10.30-12.30 | Noord Hollands Archief Jansstraat 40 Haarlem |
Voorouderspreekuur | 16-11-2024 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur Hazerswoude | 23-11-2024 | 14.00-15.00 | Historisch Museum Hazerswoude, Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 23-11-2024 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Stamboomcafe | 27-11-2024 | 10.00-12.00 | Gebouw de Pluk 1e etage Rijksstraatweg 64, 4191 SG Geldermalsen |
Voorouderspreekuur | 1-12-2024 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 4-12-2024 | 10.30-12.30 | Utrechts Archief Alexander Numankade 199-201 Utrecht |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 10.00-12.00 | Kampen Stadkazerne |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 10.00-12.00 | Swifterbant Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Elst Europaplein 1 Elst |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 13.30-15.30 | De Kinkel Bemmel Van Ambestraat 1 Bemmel |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 10.30-12.30 | Bbiliotheek in de sterrentuin van Diepeningenlaan 110 Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 11.00-15.00 | Almere Nieuwe Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 7-12-2024 | 11.00-15.00 | Lelystad Studiecentrum Museum Batavialand |
Stamboomcafe | 13-12-2024 | 14.00-16.00 | RAR Tiel J.S de Jongplein 3 Tiel |
Voorouderspreekuur | 14-12-2024 | 10.00-12.00 | Emmeloord Flevomeer Bibliotheek |
Stamboomcafe | 14-12-2024 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 14-12-2024 | 11.00-13.00 | Zeewolde Flevomeer Bibliotheek |
Voorouderspreekuur | 14-12-2024 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur Haarlem | 21-12-2024 | 10.30-12.30 | Noord Hollands Archief Jansstraat 40 Haarlem |
Voorouderspreekuur | 21-12-2024 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur Hazerswoude | 21-12-2024 | 14.00-15.00 | Historisch Museum Hazerswoude, Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 21-12-2024 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 4-1-2025 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 4-1-2025 | 10.30-12.30 | Bibliotheek Beuningen Schoolstraat 16 Beuningen |
Voorouderspreekuur | 4-1-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Druten Van Heemstraweg 53 Druten |
Stamboomcafe | 11-1-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 11-1-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 18-1-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 18-1-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Malden Broeksingel 2 Malden |
Voorouderspreekuur | 18-1-2025 | 11.30-13.30 | Rozetcentrum Arnhem Kortestraat 16 Arnhem |
Voorouderspreekuur | 18-1-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Voorouderspreekuur | 25-1-2025 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 1-2-2025 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 1-2-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Elst Europaplein 1 Elst |
Voorouderspreekuur | 1-2-2025 | 13.30-15.30 | De Kinkel Bemmel Van Ambestraat 1 Bemmel |
Stamboomcafe | 8-2-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 8-2-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 15-2-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 15-2-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Voorouderspreekuur | 22-2-2025 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 1-3-2025 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 1-3-2025 | 10.30-12.30 | Bibliotheek Beuningen Schoolstraat 16 Beuningen |
Voorouderspreekuur | 1-3-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Druten Van Heemstraweg 53 Druten |
Stamboomcafe | 8-3-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 8-3-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 15-3-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 15-3-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Voorouderspreekuur | 21-3-2025 | 10.00-12.00 | Bibliotheek Overasselt Willem Alexanderstraat 1 Overasselt |
Voorouderspreekuur | 22-3-2025 | 11.30-13.30 | Rozetcentrum Arnhem Kortestraat 16 Arnhem |
Voorouderspreekuur | 22-3-2025 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 5-4-2025 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 5-4-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Elst Europaplein 1 Elst |
Voorouderspreekuur | 5-4-2025 | 13.30-15.30 | De Kinkel Bemmel Van Ambestraat 1 Bemmel |
Stamboomcafe | 12-4-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Grave Trompetterstraat 2 Grave |
Voorouderspreekuur | 12-4-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 19-4-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 19-4-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Voorouderspreekuur | 26-4-2025 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 3-5-2025 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 3-5-2025 | 10.30-12.30 | Bibliotheek Beuningen Schoolstraat 16 Beuningen |
Voorouderspreekuur | 3-5-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Druten Van Heemstraweg 53 Druten |
Voorouderspreekuur | 10-5-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 17-5-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 17-5-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Hoogeveen Willemskade 27, 7902 AV Hoogeveen |
Voorouderspreekuur | 17-5-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Malden Broeksingel 2 Malden |
Voorouderspreekuur | 17-5-2025 | 11.30-13.30 | Rozetcentrum Arnhem Kortestraat 16 Arnhem |
Voorouderspreekuur | 24-5-2025 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 7-6-2025 | 10.30-12.30 | Gebouw De Sterrentuin, Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp |
Voorouderspreekuur | 7-6-2025 | 11.00-13.00 | Bibliotheek Elst Europaplein 1 Elst |
Voorouderspreekuur | 7-6-2025 | 13.30-15.30 | De Kinkel Bemmel Van Ambestraat 1 Bemmel |
Voorouderspreekuur | 14-6-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 21-6-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |
Voorouderspreekuur | 28-6-2025 | 14.00-15.00 | Dorpsstraat 66, 2391 BK Hazerswoude-Dorp |
Voorouderspreekuur | 5-7-2025 | 10.30-12.30 | Bibliotheek Beuningen Schoolstraat 16 Beuningen |
Voorouderspreekuur | 5-7-2025 | 13.30-15.30 | Bibliotheek Druten Van Heemstraweg 53 Druten |
Voorouderspreekuur | 9-8-2025 | 13.00-16.00 | De Vergulde Wagen, Van Boetzelaerstraat 48, 2406 BG Alphen aan den Rijn |
Voorouderspreekuur | 16-8-2025 | 10.30-12.30 | Jansstraat 40, 2011 RX Haarlem |